Fotoluminiscenční značení

Katalog bezpečnostních značek a tabulek obsahuje informace o materiálovém provedení nabízeného značení a velikostech, ve kterých je dodáváno.

Bezpečnostní tabulku nebo značku lze vyhledat prokliknutím na danou kategorii a podpodkategorii nebo zadáním katalogového kódu tabulky nebo slov očekávaných v názvu tabulky do vyhledávacího políčka v horním panelu.

Při objednávání bezpečnostních tabulek a značek prosím dbejte na správný výběr formátu tabulky (uvedeno v cm) a výběr požadovaného materiálového provedení (samolepící fólie, plast, ...).

 

Nabídka fotoluminiscenčního značení

Viditelnost fotoluminiscenčních značek je dána dobou dosvitu a intenzitou jasu, která je pro různé materiály rozdílná. Doba dosvitu určuje dobu, po kterou bude únikový systém v krizové situaci funkční. Hodnoty jasu (obvykle po 10 a 60 minutách) nás informují, jak dobře bude tento systém viditelný po uplynutí dané doby. K výrobě únikových značek používáme fotoluminiscenční materiál, který několikanásobně překračuje požadavky svítivosti předepsané normou DIN 67510 používané v zemích EU.

 

Technické informace            

Návod pro montáž a údržbu