Bezpečnostní tabulky

Katalog bezpečnostních značek a tabulek obsahuje informace o materiálovém provedení nabízeného značení a velikostech, ve kterých je dodáváno.

Bezpečnostní tabulku nebo značku lze vyhledat prokliknutím na danou kategorii a podpodkategorii nebo zadáním katalogového kódu tabulky nebo slov očekávaných v názvu tabulky do vyhledávacího políčka v horním panelu.

Při objednávání bezpečnostních tabulek a značek prosím dbejte na správný výběr formátu tabulky (uvedeno v cm) a výběr požadovaného materiálového provedení (samolepící fólie, plast, ...).

 

Nabídka bezpečnostních tabulek a značek

Bezpečnostní tabulky, značky a značení vyrábíme ze zahraničních samolepících folií nebo plastů a tiskneme kvalitními barvami metodou digitálního velkoplošného tisku. Bezpečnostní tabulky a značky odolávají povětrnostním vlivům (voda, slunce, mráz) a některým znečišťujicím látkám (olej, nafta, benzín). Plastové a samosvítivé (fotoluminiscenční) tabulky tiskneme UV vytvrzenými barvami, které zajišťují odolnost i vůči ředidlům a agresivnějším čistícím prostředkům (např. isopropyl). Odolnost proti otěru a stálobarevnost je u samolepících tabulek vyšší než 5 let, u plastových tabulek, které mají všeobecně nižší životnost, vyšší než 2 roky.

Používané barvy a tvary      

Materiály - technická data   

Návod pro montáž a údržbu